W wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście, w tym poseł Bartosz Romowicz, wojewoda podkarpacka Teresa Kubas-Hul, zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Rzeszowie Dariusz Homa, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Marta Ziajko oraz burmistrz Urzędu Miasta i Gminy w Kańczudze Andrzej Żygadło.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
Wszyscy zgodnie podkreślali, jak ważne jest inwestowanie w rozwój służb ratowniczych i zapewnienie im nowoczesnego sprzętu.
Zakup nowego samochodu pożarniczego został dofinansowany w ramach rządowego programu „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”. Dzięki temu Ochotnicza Straż Pożarna w Kańczudze zyskała nowoczesny pojazd, który pozwoli na jeszcze szybszą i skuteczniejszą interwencję w przypadku różnego rodzaju zdarzeń.
![Kańczuga bogatsza o nowe pojazdy dla strażaków [ZDJĘCIA] Kańczuga bogatsza o nowe pojazdy dla strażaków [ZDJĘCIA]](https://static2.halorzeszow.pl/data/articles/xl-kanczuga-bogatsza-o-nowe-pojazdy-dla-strazakow-zdjecia-1733905151-full.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze