Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Cieszanów Rock Festiwal 2024
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Tragiczny wypadek w Hyżnem. Nie żyje motocyklista

Podziel się
Oceń

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w miejscowości Hyżne, w którym zginął 21-letni motocyklista. Mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do przydrożnego rowu.
  • Źródło: KMP Rzeszów
Tragiczny wypadek w Hyżnem. Nie żyje motocyklista

Autor: Archiwum KMP Rzeszów

Do wypadku doszło we wtorek 12 kwietnia około godz. 18.30 w Hyżnem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem yamaha, 21-letni mieszkaniec powiaty rzeszowskiego, jadąc w kierunku Wólki Hyżneńskiej, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do przydrożnego rowu z prawej strony drogi.

Mimo udzielanej mu na miejscu pomocy przez załogę pogotowia ratunkowego, mężczyzna zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: policjantTreść komentarza: Tak mu dobrze było w życiu że postanowił je zakończyć. Kolejna smutna statystyka o których mało się pisze i mówi bo olbrzymi problem. Upolitycznione media w tym kraju nie ruszają takich tematów, przecież to Uśmiechnięta Polska Tuska i jego bandy !!!Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:49Źródło komentarza: Rzeszów. Dramat na torach. Mężczyzna rzucił się pod pociągAutor komentarza: szokmenTreść komentarza: A to cos zmieni w Podkarpackiej służbie zdrowia? Nie sądzę ! Pracuje w tym środowisku i zapewniam że to żadna pociecha ani powód do radości i ulgi, to dobrze że będą nowe pielęgniarki, ale to tylko statystyka.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 08:46Źródło komentarza: 51 nowych pielęgniarek i pielęgniarzy na Podkarpaciu! [ZDJĘCIA]Autor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Miasto Innowacji !!! :):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:50Źródło komentarza: Rzeszów pod wodą! Zalane ulice i budynki, nieprzejezdne drogi! [ZDJĘCIA, WIDEO, POSŁUCHAJ]Autor komentarza: laskaTreść komentarza: Ruska prowokacja !:):):):):):):):):):):)Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:49Źródło komentarza: Pożar na terenie dawnego marketu Majster przy Przemysłowej!Autor komentarza: SamTreść komentarza: Ale kogo to obchodzi?Data dodania komentarza: 21.07.2024, 18:48Źródło komentarza: Globalna awaria Microsoft. Problemy także na lotnisku Rzeszów-JasionkaAutor komentarza: rzeszowiakTreść komentarza: Nie dziwi ten fakt, ja nawet za kasę nie wszedłbym do tej kałuży!Data dodania komentarza: 21.07.2024, 11:37Źródło komentarza: Miejskie kąpielisko na Żwirowni zamknięte! W wodzie wykryto bakterie coli
Reklama
Reklama
Reklama