Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama
Reklama Powiat Rzeszowski

Powiat Rzeszowski. Na strzelnicy upamiętnią Żołnierza Wyklętego

Podziel się
Oceń

Do 17 maja zbierane są zgłoszenia do udziału w I Otwartym Turnieju Strzeleckim im. majora Józefa Rzepki, zorganizowanym przez Powiat Rzeszowski i Starostę Rzeszowskiego Józefa Jodłowskiego.
  • Źródło: Informacja prasowa/Dominika Kosior
Powiat Rzeszowski. Na strzelnicy upamiętnią Żołnierza Wyklętego

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zawody mają na celu promowanie strzelectwa sportowego w powiecie rzeszowskim oraz uczczenie majora Józefa Rzepki, bohatera Armii Krajowej.

Turniej odbędzie się 21 maja 2023 r. na Gminnej Strzelnicy Sportowej „Partyzant” w Sokołowie Małopolskim, w powiecie rzeszowskim. Zawody będą podzielone na trzy kategorie: kobiety, mężczyźni i młodzież w wieku 13-18 lat. Uczestnicy będą strzelać z pistoletu i karabinu na odległość 25 metrów.

Chętni do udziału powinni zgłosić się na adres email: [email protected]. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące turnieju, regulaminy i załączniki dostępne są na stronie internetowej powiatu rzeszowskiego: www.powiat.rzeszowski.pl/turniejstrzelecki.

Celem turnieju jest popularyzacja strzelectwa wśród mieszkańców powiatu rzeszowskiego oraz uczczenie urodzonego w Bratkowicach majora Józefa Rzepki, żołnierza wyklętego i bohatera Armii Krajowej, w 110. rocznicę jego urodzin.
 

 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: PiotrTreść komentarza: Muzeum w Oświęcimiu też jest drastyczne ALE JEST, funkcjonuje i nikt nie neguje faktów historycznychData dodania komentarza: 12.07.2024, 10:57Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: SzatanTreść komentarza: @Palacz nie namawia do niczego nikogo, czytaj ze zrozumieniem kobieto !!!Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:45Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztuAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Piękny pomnik, oddaje w pełni dramat Polaków, pokazuje prawdę, jaki los spotkał Polaków z rąk ukraińskich "braci". Fałszowanie historii, propaganda proukraińska nie zmieni faktów.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:44Źródło komentarza: Pomnik Rzezi Wołyńskiej. Kiedy odsłonięcie monumentu?Autor komentarza: krośniakTreść komentarza: Wielu ludzi straci pracę i to jest smutny fakt, właściciel łyknie odszkodowanie i po sprawie.Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:40Źródło komentarza: Pożar marketu budowlanego w Krośnie. Ponad 200 strażaków walczy z żywiołem. Na miejscu specjalny robot [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: Andrzej WalecTreść komentarza: Pewnie napiszą za chwilę że Rosyjska prowokacja !!! :):):):):Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:39Źródło komentarza: Trwa walka z pożarem w Krośnie! 32 zastępy straży pożarnej na miejscu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: PalaczTreść komentarza: Nie obrażaj mnie to raz, po drugie twierdzisz że kraje gdzie legalizacja Marychy jest faktem są nieucywilizowanymi?! Ogarnij się! Nie namawiam to po trzecie a stwierdzam fakty! Żegnam "czytelniczko" !Data dodania komentarza: 11.07.2024, 08:37Źródło komentarza: [POSŁUCHAJ] Kierowca mitsubishi zatrzymany z narkotykami - trafił do aresztu
Reklama
Reklama
Reklama