Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Śmiertelny wypadek na al. Wyzwolenia. Czy udało się zatrzymać kierowcę bmw? [ZDJĘCIA]

Podziel się
Oceń

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności sobotniego wypadku na al. Wyzwolenia w Rzeszowie. W Wyniku zderzenia bmw i motocykla zginął 53-letni kierowca jednośladu.
wypadek motocyklisty na Wyzwolenia w Rzeszowie

Źródło: fot. Łukasz Kotulak/Halo Rzeszów

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godz. 10.30 w Rzeszowie na al. Wyzwolenia. - Ze wstępnych ustaleń rzeszowskiej ekipy wypadkowej wynika, że kierujący samochodem marki BMW, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście - przekazała asp. Magdalena Żuk, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. W wyniku zderzenia pojazdów, kierujący hondą, 53-letni mieszkaniec Rzeszowa, poniósł śmierć na miejscu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU:

Policjanci ustalili, że osobowym bmw kierował 37-letni mieszkaniec Rzeszowa. - Aktualnie trwają jego poszukiwania, gdyż mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia - przekazała policjantka. 

Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, zabezpieczyli ślady, ustalili świadków oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Dominik 28.08.2023 15:10
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: franek kimonoTreść komentarza: nigdy więcej pis !!! myślący i rozsądni rzeszowianie głosują na Konrada FijołkaData dodania komentarza: 19.04.2024, 16:37Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: kierowcaTreść komentarza: Ale sobie Pan prezydent strzał w kolano zrobił przed wyborami, dziękujemy już temu panu, wystarczy tego dziadostwa. Narzekano na Pana Ferenca ale za jego kadencji to by było nie do pomyślenia!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 20:41Źródło komentarza: Potężne korki. W godzinach szczytu remontują drogiAutor komentarza: głosuje bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybrać między dżumą a cholerą to wybieram ... grypę czyli głosuję na szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski. brawo J. Strojny któremu udało się zebrać ludzi nie związanych z politykami. samorząd to władza mieszkańców a nie polityków z Warszawy, Białegostoku, Gdańska czy Krakowa.Data dodania komentarza: 18.04.2024, 17:31Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: głosuję bo mam prawoTreść komentarza: jeśli mam wybierać między dżumą a cholerą to wybieram grypę ... czyli głosuję ma szumnego aby wreszcie po 20 latach rozbić układ rzeszowski tak jak to chce zrobić Jacek Strojny . brawo nowy radny WróbelData dodania komentarza: 18.04.2024, 16:42Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: NIE GŁOSUJE NA FIOŁKATreść komentarza: Jak to jest że hala na Podpromiu dla dwóch drużyn i możliwości eventowych wciąż nie doczekała się modernizacji i rozbudowy a dla Garstki kibiców z Resowi spadającej do drugiej ligi, Konrad Fiołek i jego radni będą budować wielki stadion ucinając pieniądze z poprawy dróg i skrzyżowań. To wszystko mimo korków i brak miejsc parkingowych. Za to stawka za parkowanie w centrum miasta znów wzrosła. Stadion żużlowy i piłkarski nie spełnią wymogów i zamiast dołożyć do tego 3mln zł oni wolą wyrzucić w błoto prawie 200mln na stadion który będzie świecił pustkami zarówno dla lekkoatletyki jak i rozgrywek 3 ligi dla Resowi. Był skłonny oddać nawet deweloperom za psie pieniądze warta miliony działkę z Placu Balcerowicza. Skandal! Fiołek marnotrawi finanse publiczne dla kolegów kiboli i rozdaje mienie miasta deweloperom pod stołem. Dość! RZESZÓW DAJE CZERWONĄ KARTKĘ FIOŁKOWI W WYBORACH!Data dodania komentarza: 18.04.2024, 11:04Źródło komentarza: Żółta kartka dla Fijołka. Oby nie było czerwonej [OPINIA]Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczący
Reklama
Reklama
Reklama