Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Dynów. Taki huk był, jakby bomba wybuchła!

Podziel się
Oceń

We wtorek, 15 grudnia 2020, około godz. 20 w Dynowie, kierujący audi jadąc ul. Piłsudskiego w kierunku centrum, z niewyjaśnionych przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z volkswagenem golfem. Dwie osoby zostały poszkodowane.
  • Źródło: świadkowie, policja
Dynów. Taki huk był, jakby bomba wybuchła!
Dynów. Taki huk był, jakby bomba wybuchła! - Dynów zderzenie audi z golfem.

Autor: OSP Dynów

Audi, które spowodowało wypadek jechało od strony Zabramy (Nozdrzca). Kierujący audi prawdopodobnie niedostosował prędkości do terenu i warunków na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w prawidłowo jadącego volkswagena golfa. - Miał po prostu dużą szybkość, a gumy jak to mówią lotnicze - łyse. Wpadł w poślizg, za szybko jechali po prostu młodzi - mówi nam świadek zdarzenia. - Wyrzuciło go na prawą stronę i uderzył w golfa 4, tak, że tego golfa skasował. W zasadzie to jest już szrot - kwituje.

Siła zderzenia audi z golfem była tak duża, że audi po dobiciu się od golfa uderzyło w stojący przy ul. Piłsudskiego dom, a następnie po obrocie wokół osi samochód zatrzymał się na podjeździe sąsiedniego domu. I wtedy go obróciło i tyłem leciał na dół w kierunku centrum i uderzył w dom. Następnie odbiło go, obróciło i wpadł do ogrodu sąsiedniego domu - mówi nam nasz rozmówca.

Całe zdarzenie drogowe trwało zaledwie kilkadziesiąt sekund. Można mówić o wielkim szczęściu, cudzie, jeśli chodzi o obrażenia uczestników wypadku. Słuchając relacji świadków, można odnieść wrażenie, że takiego wypadku samochodowego w Dynowie nie widzieli nawet najstarsi mieszkańcy. Taki huk był, jakby bomba gdzieś wybuchła, tam koła poodpadały! - relacjonuje świadek zdarzenia. - Jeszcze nigdy czegoś takiego nie widziałem! - podsumowuje nasz rozmówca.

Jak mówi inny świadek zdarzenia - w wypadku poszkodowany został pasażer golfa, który sam udał się do szpitala. Inni świadkowie zdarzenia informują także, iż obrażeń doznał pasażer audi. - Karetką został odwieziony do szpitala.

Jak informuje policja, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z posterunku w Dynowie, drogówka oraz strażacy z OSP KSRG w Dynowie.

Zdjęcia wykonane przez niektórych świadków zdarzenia znajdziesz w galerii. Szczególne podziękowania kierujemy do druhów z OSP Dynów, którzy przekazali nam najwięcej zdjęć.

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
belus 20.12.2020 09:54
Skąd ludzie mają jeszcze w Polsce takie trupiaste samochody.. Przeciez taki złom powinien dawno być przetopiony w hucie !

Czujny 18.12.2020 20:17
Ktoś tu coś pier... li, koła poodpadały a samochód dalej jechał w dół...

Janusz456 17.12.2020 18:49
Wiadomo co się chlopakom stało?

Maly piesek skaczący 16.12.2020 17:22
Albo grubo albo wcale xd szczescie ze zyja

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama