Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
News will be here
Reklama Powiat Rzeszowski
Reklama Transhen Ropczyce, wypożyczalnia sprzętu budowlanego
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Rodzice poparzonej dziewczynki błagają o pomoc!

Podziel się
Oceń

2-letnia Gaja Grzegorczyk potrzebuje pilnego wsparcia. Aktualnie trwa zbiórka na jej leczenie i rehabilitację po tym, jak dziewczynka doznała poważnych oparzeń w wyniku tragicznego wypadku. Rodzice Gai dzielą się swoją historią, pełną bólu i determinacji, na platformie siepomaga.pl, aby móc zdobyć środki niezbędne do zapewnienia córce pełnego leczenia i długoterminowej rehabilitacji.
  • Źródło: siepomaga.pl
Rodzice poparzonej dziewczynki błagają o pomoc!

Źródło: siepomaga.pl

Wzruszająca historia zaczyna się od dnia, 13 maja 2021 roku, kiedy to Gaja, nieopatrznie sięgnęła do kabla i przyciągnęła do siebie czajnik z gorącą wodą. Jej rodzice, pełni strachu i rozpaczy, natychmiast podjęli działania ratunkowe. Telefon na pogotowie, helikopter, szpital - cała sytuacja rozwijała się w zawrotnym tempie. Gaja została przetransportowana najpierw do Rzeszowa, a potem do Kliniki Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Uniwersytetu Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Niestety, wyniki diagnozy były przerażające. Gaja doznała oparzeń II i III stopnia na 30% powierzchni ciała, w tym na klatce piersiowej, brzuchu, lewej rączce i obu nóżkach. Rodzice nie mogą sobie nawet wyobrazić, jak ogromny musiał być ból, który córka przeżyła w wyniku tego tragicznego wypadku. Każda myśl o cierpieniu ich dziecka rozrywa im serca.

Leczenie Gai jest długotrwałe i kosztowne. Dziewczynka wymaga przeszczepu skóry oraz kontynuacji leczenia chirurgicznego i rehabilitacyjnego. Wszystkie te procedury wiążą się z ogromnymi wydatkami, które przerosły możliwości finansowe rodziny. Zakup ubranek uciskowych, leków, częste dojazdy do kliniki i nieodzowna rehabilitacja zrujnowały ich budżet. Dlatego z pokorą proszą o pomoc w pokryciu tych kosztów, aby zapewnić córce jak najlepsze warunki zdrowienia.

Gaja Grzegorczyk to młoda wojowniczka, która musi stawić czoła trudom i przeciwnościom. Jej przyszłość i dobre samopoczucie zależą teraz od wsparcia społeczności. Rodzice Gai podkreślają, że nie mogą cofnąć czasu, ale zrobią wszystko, aby zapewnić córce jak najmniej dotkliwe skutki tego nieszczęśliwego wypadku. Wspólne działanie i hojność ludzi o dobrych sercach.

Dlatego, aby wesprzeć Gaję w walce o zdrowie, została uruchomiona zbiórka środków na platformie siepomaga.pl. Kwota, którą rodzice starają się zgromadzić, ma na celu pokrycie kosztów związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz niezbędnymi środkami pomocniczymi.

Dotychczasowa diagnoza i postęp leczenia dają nadzieję, że Gaja będzie mogła powoli odzyskać pełną sprawność i cieszyć się zdrowiem. Lekarze nadal dokładnie monitorują jej stan i starają się zapewnić jak najlepszą opiekę medyczną.

Rodzice Gai nieustannie towarzyszą jej w tej trudnej drodze, nie tylko jako opiekunowie, ale także jako źródło wsparcia i miłości. Nieustępliwie starają się zapewnić córce najbardziej odpowiednie leczenie, które pozwoli na minimalizację skutków oparzeń i odbudowanie jej zdrowia.

Wszystkie środki zebrane w ramach zbiórki będą przeznaczone na opłacenie kosztów hospitalizacji, zabiegów chirurgicznych, terapii rehabilitacyjnej, leków oraz specjalistycznego sprzętu, który będzie wspomagał proces zdrowienia Gai.

Apel rodziców Gai o wsparcie jest pełen skruszenia i nadziei. Ich determinacja i oddanie w sprawie córki są nie do przecenienia. Każda, nawet najmniejsza darowizna może okazać się niezwykle cenna i przyczynić się do poprawy stanu zdrowia Gai oraz zapewnić jej lepszą jakość życia w przyszłości.

Jeśli chciałbyś dołączyć do tego ważnego dzieła i pomóc Gai w jej trudnej drodze do zdrowia, możesz wesprzeć ją poprzez przekazanie darowizny na stronie siepomaga.pl. Każda pomoc jest niezwykle cenna i może mieć ogromne znaczenie dla Gai i jej rodziny, która nieustannie walczy o jej zdrowie.

Link do zbiórki i szczegółowego opisu sytuacji znajduje się tutaj.

 


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wacuś emigrantTreść komentarza: Szkoda młodej kobiety, dopiero na starcie w życie. Moja Żona zmarła w tym samym wieku. Mając 28 lat zmarła w związku z urodzinami naszego dziecka. Była Mamą, Żoną, pracownikiem dobrej Wyższej Uczelni w stopniu Doktora, autorką wielu publikacji i prac naukowych. Miała też 28 lat, ale dorobek życiowy większy, niż większość 60-latków. A perspektywy ... !! 28-letnia kobieta!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:58Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: zero.bogTreść komentarza: Nawet w USA dla 28-letniej kobiety pracy jest pod dostatkiem. Zasadniczo - nawet w Polsce z łatwością mogłaby znaleźć zatrudnienie dające Jej szansę na samodzielne życie. Dlaczego WYBRAŁA! bezdomność w USA, gdzie na opiekę zdrowotną nie miała żadnych szans? No cóż. Każdy przeżywa swoje własne życie. Tak, jak sam chce!Data dodania komentarza: 24.02.2024, 08:34Źródło komentarza: Bezdomna skrzypaczka z Rzeszowa nie żyje. Zmarła w ChicagoAutor komentarza: AntoniTreść komentarza: Marszałek Ortyl dawno powinien być usunięty i osądzony za swoją fatalną działalność i nieudolność i nadużycia władzy. Pan Profesor Gutowski jeden z najmądrzejszych lekarzy w Polsce który nie jednemu uratował życie bezinteresownie doradzał był bezprawnie przez mafię pisowską Ortyla oskarżany w anonimach bez podpisu a Sędzia panu Kotuli zabronił wypowiedzi. PIS i eurokołchoz doprowadzał do katastrofy co obecnie widać na przejściach granicznych.Data dodania komentarza: 23.02.2024, 17:17Źródło komentarza: Prof. Gutkowski p.o. dyrektora szpitala MSWiA. Będzie też kandydatem do sejmiku?Autor komentarza: UkrTreść komentarza: Media już ocenił yData dodania komentarza: 22.02.2024, 00:10Źródło komentarza: Śmiertelna galareta w Nowej Dębie. Są wyniki sekcji zwłok zmarłego Iurii N.Autor komentarza: Czytacz hahaTreść komentarza: Hmmm... ruszyli w eskorcie to co sami się eskortowali.Polska język trudna jezykData dodania komentarza: 21.02.2024, 12:12Źródło komentarza: Policjanci z Rzeszowa ratują życie! Pomogli w pilnym transporcie krwiAutor komentarza: RadekTreść komentarza: Gdy umarł to sobie ludzie o nim przypomnięliData dodania komentarza: 21.02.2024, 04:50Źródło komentarza: Grzegorz Tereszkiewicz - aktywista społeczności LGBT przegrał walkę z rakiem
Reklama
Reklama
Reklama