Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Pomagamy

Weekend cudów – wystartowała Szlachetna Paczka
Weekend cudów – wystartowała Szlachetna Paczka

Rozpoczął się „Weekend cudów” – wolontariusze Szlachetnej Paczki ruszają z pomocą dla najbardziej potrzebujących. W sobotę i niedzielę dotrą do 17 tys. 10 rodzin w ponad 600 miejscowościach w Polsce.

11.12.2021 10:52
„Bilet kupujesz, miskę fundujesz”, czyli akcja miska dla psa
„Bilet kupujesz, miskę fundujesz”, czyli akcja miska dla psa

1 grudnia ruszyła akcja miska dla psa, zorganizowana przez firmę Provema z Katowic, polegająca na zbieraniu karmy dla psów w schroniskach. Wydarzenie potrwa do końca stycznia 2022 roku.

09.12.2021 18:02
Szlachetna Paczka publikuje Raport o Biedzie 2021.  Jak Polacy postrzegają najuboższych?
Szlachetna Paczka publikuje Raport o Biedzie 2021. Jak Polacy postrzegają najuboższych?

Ponad jedna trzecia Polaków deklaruje, że nie zna nikogo, kto żyje w biedzie. Jak to możliwe w kraju, w którym ubóstwa doświadcza około 2 mln obywateli?

26.11.2021 15:35
Ostatkowy Bal Andrzejkowy "FILIP POD SKRZYDŁEM ANIOŁA"
Ostatkowy Bal Andrzejkowy "FILIP POD SKRZYDŁEM ANIOŁA"

W piątek 26 listopada o godzinie 19.00 w Hotelu Falcon w Rzeszowie odbędzie się wyjątkowy Charytatywny Ostatkowy Bal Andrzejkowy „Filip pod skrzydłem Anioła” orgaznizowany przez Stowarzyszenie Pod Skrzydłem Anioła.

19.11.2021 12:14
ROSIR ugości Festiwal Działań Oddolnych ArtCity X City NGO
ROSIR ugości Festiwal Działań Oddolnych ArtCity X City NGO

Już 20 listopada br. na hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ROSIR) odbędzie się Festiwal Działań Oddolnych ArtCity X City NGO. Rzeszowskie organizacje społeczne, aktywiści miejscy i każdy, komu bliskie jest działanie społeczne znajdzie tam swoje miejsce.

11.11.2021 15:28
Piknik Rodzinny 170/40 fundacji "Szansa 21"
Piknik Rodzinny 170/40 fundacji "Szansa 21"

W ubiegłą niedzielę samo południe na terenie kompleksu Millenium Hall w Rzeszowie odbywał się Piknik Rodzinny. To impreza integracyjna podczas której wiele mówiło się o funkcjonowaniu dzieci i dorosłych z Zespołem Downa. Dlaczego akurat ta tematyka?

25.10.2021 20:48
"Rodziny bez granic" apelują o solidarność
"Rodziny bez granic" apelują o solidarność

Jak wasze dzieci, ta mała dziewczynka ubrana jest w pajacyk. Ten jest już sztywny od brudu. Jak wasze córeczki, kiedy miały półtora roku, stoi jeszcze niepewnie. To ten wiek, kiedy dzieci zaczynają naśladować zwierzątka, uciekać z chichotem, przeglądać książeczki z głośnym „u”.

03.10.2021 20:34
W niedzielę w Rzeszowie obchodzony będzie Dzień Serca
W niedzielę w Rzeszowie obchodzony będzie Dzień Serca

W niedzielę w Rzeszowie obchodzony będzie Dzień Serca. Uczestnicy będą mieli możliwość m.in. wykonania badań profilaktycznych oraz konsultacji z kardiologiem. Dodatkowo odbędą się szkolenia z zakresu pierwszej pomocy z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości.

26.09.2021 07:13
Przerwany rdzeń – przerwane życie? Apel o pomoc dla Marcina
Przerwany rdzeń – przerwane życie? Apel o pomoc dla Marcina

Marcin Majchrowicz ma 24 lata i pochodzi z Krościenka Wyżnego koło Krosna. Marcin prowadził typowe życie młodego człowieka, spełniał marzenia, niestety uległ niewyjaśnionemu do tej pory wypadkowi. Rodzina Marcina prosi o pomoc. Pomożesz?

24.09.2021 07:19
Komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
NAPISZ DO NAS!
Reklama