Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Niewygodne pytanie do Jarosława Kaczyńskiego w Leżajsku. Wyrywano mikrofon...

Podziel się
Oceń

- 8 lat rządziliście, a gdzie jest wrak ze Smoleńska? - zapytał nieoczekiwanie jeden z uczestników spotkania z Jarosławem Kaczyńskim w Leżajsku. Natychmiast odebrano mu mikrofon.
Niewygodne pytanie do Jarosława Kaczyńskiego w Leżajsku. Wyrywano mikrofon...
Mężczyzna chciał zapytać o wrak prezydenckiego Tupolewa z katastrofy smoleńskiej. Nazwano go współpracownikiem Putina...

Źródło: X.com

W niedzielę (25.02.) w Leżajsku gościł Jarosław Kaczyński. Otoczony wianuszkiem lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości starał się przekonać, że m.in. rząd Donalda Tuska kompromituje się wobec protestów rolników. Prezes mówił też o demografii.  - Mamy w tej chwili pierwszy miesiąc w dziejach Polski, kiedy urodziło się poniżej 20 tysięcy dzieci. Politykowi PiS szybko odpowiedział premier Donald Tusk. - Podobno prezes Kaczyński stwierdził dziś, że mój rząd odpowiada za małą liczbę urodzeń w styczniu. Jarosławie, kluczowe decyzje w tej sprawie zapadały wiosną zeszłego roku - jeśli wiesz, co mam na myśli - skomentował premier Donald Tusk.

Gdzie jest wrak Tupolewa? 

- 8 lat rządziliście, a gdzie jest wrak ze Smoleńska? Przez 8 lat oszukiwał pan ludzi, stworzył pan ideologię smoleńską, kłamstwo smoleńskie - powiedział jeden z uczestników spotkania z Jarosławem Kaczyńskim w Leżajsku. Po tym stwierdzeniu na sali zapanowały gwizdy i głośne okrzyki. Ewa Leniart - posłanka PiS, która prowadziła "debatę" szybko wyrwała mężczyźnie mikrofon. 

- No to jest klasyczny przykład, że nawet na tej sali są ludzie Putina. Bo to jest wielka obrona Putina - odpowiedział Jarosław Kaczyński. Po tym jak padło pytanie do Jarosława Kaczyńskiego o sprawę katastrofy smoleńskiej, na sali zaczęto krzyczeć w kierunku autora: - Wynoś się stąd - dało się słyszeć.

O spokój wśród uczestników apelował sam prezes. - No gdzie jest wrak? Wrak jest u Putina - odpowiedział Kaczyński. - Nawet gdyby resztki znalazły się w Polsce, to pewnie jeszcze łatwiej byłoby udowodnić, że to był zamach - mówił. 

- Chodzi o gigantyczną kompromitację elit tuskowych, które oddały śledztwo Rosjanom wbrew prawu, które po prostu chodziły tam na kolanach, okłamywały, tak jak Kopacz okłamywała Polaków, że tam wszystko zostało przekopane, że wszystko było wspaniale, a potem okazało się, że w trumnie były ciała pomieszane, były brudy, były jakieś niedopałki papierosów, bezczeszczono ciała. To wszystko wiemy, to zostało udowodnione, pokazane. Jeżeli ktoś mówi o jakimś kłamstwie smoleńskim, to jest jasne: jego sznurki prowadzą w stronę Moskwy - dodał Jarosław Kaczyński.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Przecież to dostawka Pisu ,więc wszystko jasneData dodania komentarza: 17.04.2024, 11:33Źródło komentarza: Razem dla Rzeszowa świętuje - ich głos będzie znaczącyAutor komentarza: rudniokTreść komentarza: Zamiaru burzyć nie ma ale przyjdzie rozkaz z góry i pyk....Data dodania komentarza: 16.04.2024, 11:19Źródło komentarza: Waldemar Szumny z PiS. Rzeszowski pomnik powinien zostaćAutor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:05Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO]Autor komentarza: ZdzichuTreść komentarza: Wchodzi Dawid Uryniewicz żółtą kartkę dostaje Kacper Uryniewicz . Wchodzi Damian Tomek??? Czy Jerzy??? Człowieku ogarnij się potem pisz.,....Data dodania komentarza: 13.04.2024, 17:02Źródło komentarza: Derby Rzeszowa rozstrzygnięte! Stal pokonała Resovię! [FOTO] Ł Autor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Czy i tym razem hołota musiała się naparzać?Data dodania komentarza: 13.04.2024, 00:58Źródło komentarza: W piątek Derby Rzeszowa. Policja: mecz podwyższonego ryzykaAutor komentarza: KalanasTreść komentarza: Bardzo dobry artykuł. Dobrze ze halo Rzeszów o tym informuje. Brawo Redakcja. Dziwi mnie ze na tej siłowni nie ma oświetlenia ani kamer wieczorem... Szkoda ze władze miasta nic w tej sprawie nei zrobiłyData dodania komentarza: 12.04.2024, 18:52Źródło komentarza: Szczury terroryzują mieszkańców Rzeszowa!
Reklama
Reklama
Reklama