Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

St. post. Tomasz Pipała pomógł rannemu chłopcu w drodze na służbę

Podziel się
Oceń

Chociaż śpieszył się do komendy, aby o czasie przejąć „nocną zmianę”, nie przejechał obojętnie i zareagował. Funkcjonariusz z wydziału prewencji rzeszowskiej komendy jadąc do służby udzielił pomocy potrąconemu przez samochód dziecku. Na szczęście, życiu 11-letniego chłopca nic nie zagraża.
St. post. Tomasz Pipała pomógł rannemu chłopcu w drodze na służbę
Na zdjęciu st. post Tomasz Pipała z rzeszowskiej policji.

Źródło: KMP Rzeszów

W sobotę (25.05.) po godzinie 17, st. post. Tomasz Pipała jechał do służby.

 - Tego dnia miał stawić się w komendzie, aby objąć nocną służbę patrolowo-interwencyjną. Wyjeżdżając z domu, nie przypuszczał, że tak szybko podejmie pierwszą interwencję - mówi asp. Magdalena Żuk, rzeczniczka rzeszowskich policjantów. 

Jadą ulicą Wyspiańskiego, zwrócił uwagę na leżącego na jezdni, na przejściu dla pieszych chłopca. Obok niego leżał rower, a nad dzieckiem pochylały się dwie kobiety.  

Policjant przypuszczał, że doszło do zdarzenia drogowego i natychmiast ruszył z pomocą. Nawiązał kontakt z chłopcem i ustabilizował jego pozycję, gdyż uskarżał się na ból nogi. Swoim pojazdem zablokował pas jezdni, na którym leżał poszkodowany i zabezpieczył miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu patrolu ruchu drogowego. Na miejsce wezwał też pogotowie ratunkowe, które zaopiekowało się nastolatkiem i przewiozło go do szpitala.

W czasie oczekiwania na przyjazd służb, cały czas był w kontakcie wzrokowym z chłopcem. Ustalił też okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia. Przybyła na miejsce karetka pogotowia przewiozła chłopca do szpitala. Na szczęście, po konsultacji lekarskiej okazało się, że 11-latek nie odniósł poważniejszych obrażeń.

42-letnia kierująca osobowym hyundaiem, która uczestniczyła w zdarzeniu była trzeźwa.


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama