Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama Centrum Handlowe Respan
Reklama ZG PKS, międzygminna komunikacja samochodowa w Rzeszowie

Rzeszów. Nagi desperat grozi, że wyskoczy z okna! [Aktualizacja] [FOTO]

Podziel się
Oceń

Akcja służb ratunkowych przy ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Policja negocjuje z desperatem, który nagi klęczy na parapecie okna na czwartym piętrze mieszkania w Rzeszowie i grozi, że wyskoczy z okna.
nagi desperat Rzeszów

Autor: Czytelnik

Do naszej redakcji dotarły filmy, zdjęcia i relacje czytelników, z których wynika, ze młody mężczyzna klęczy na parapecie mieszkania na czwartym piętrze w bloku przy ul. Ofiar Katynia 10 (Osiedle gen. Andersa). Na miejscu są policyjni negocjatorzy, którzy próbują nakłonić 23-letniego mężczyznę, by zszedł z parapetu.

Policjanci o zdarzeniu w bloku przy ulicy Ofiar Katynia 10 zostali poinformowani w czwartek, po godz. 12:00. 

- Ze zgłoszenia wynikało, że jeden z lokatorów wywołał awanturę w mieszkaniu na czwartym piętrze. Po wejściu do środka okazało się, że 23-latek siedział w oknie. Kontakt z mężczyzną jest utrudniony, prawdopodobnie jest pod wpływem środków odurzających - mówi podkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Skandal w Jaśle. Ksiądz spojrzał na kamerę i zamknął kościół

Teren poniżej mieszkania, w którym znajduje się zdesperowany mężczyzna został wygrodzony przez strażaków, którzy przygotowują akcje ratunkową. - Strażacy rozłożyli skokochron - precyzuje rzecznik KMP w Rzeszowie. Na miejsce dotarła także karetka pogotowania ratunkowego. Policyjni negocjatorzy próbują nakłonić młodego mężczyznę do zejścia z parapetu.

Transport maszyny TBM - plan na najbliższy przejazd w woj. podkarpackim [FILM]

 

[AKTUALIZACJA]


Akcja zakończyła się po godzinie 15.00. - W wyniku działania policyjnych negocjatorów mężczyzna zszedł z okna. - mówi nam podkom. Adam Szeląg. Mężczyzna miał rany cięte, które powstały prawdopodobnie z powodu potłuczenia przedmiotów szklanych znajdujących się w mieszkaniu. - Policjanci przekazali go pod opiekę pogotowania ratunkowego - dodaje Adam Szeląg.

Nikt z osób postronnych nie odniósł obrażeń. 
 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Tomo 25.11.2022 09:09
a z jakiej racji?? Mało jest osób które potrzebują wsparcia i same sobie muszą poradzić?

Dorota 24.11.2022 22:22
Mam nadzieję że Polska zaopiekuje się tym panem dla którego ten czyn był pewnie krzykiem rozpaczy. Władze miasta powinny opłacać mu czynsz i wszystkie media a sam mężczyzna otrzymywać dochód bezwarunkowy w wysokości przynajmniej dwóch płac minimalnych. Oczywiście pomoc psychologiczna bo wiele przeszedł i wymaga pomocy psychologicznej, pewnie nawet przeszedł większą traumę niż niektóre kobiety po porodzie i ich trauma poporodowa to "mały pikuś" w stosunku co przeszedł ten pan.

KAMBURYN 24.11.2022 20:15
koles sie odkleil a wy robiciez tego furore pod wpadajace klikniecia na strone ? jak sie sprawa skonczyla ? szpital psychatryczny ? na bank... o uj afera pajace ?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JArekTreść komentarza: Dyskryminacja, nawet w autobusieData dodania komentarza: 28.02.2024, 22:47Źródło komentarza: Rzeszowski Dzień Kobiet: Kurs zabytkowym autobusem i muzyczne perły w Rzeszowskich PiwnicachAutor komentarza: kkkTreść komentarza: kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsiData dodania komentarza: 28.02.2024, 17:57Źródło komentarza: Leszczawa Dolna: Ciężarówka dachowała po sforsowaniu barierekAutor komentarza: MagdaTreść komentarza: Gdzie ten brutalny atak? Brutalny atak to jest rzucić się na kogoś z pięściami i tłuc go konkretnie. Tu widzę tylko popchnięcie, owszem została użyta siła ale brutalny atak? BUHAHAHAHAHAHAData dodania komentarza: 28.02.2024, 10:18Źródło komentarza: Brutalny atak na kontrolerkę biletów w autobusie linii 47 w Rzeszowie! [WIDEO]Autor komentarza: rudniokTreść komentarza: przeczytaj tekst ze zrozumieniem a potem głupio komentujData dodania komentarza: 27.02.2024, 19:42Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8Autor komentarza: abcTreść komentarza: Nie jest prawdą że przywrócono wszystkie kursy linii 8 do Rudnej Wielkiej. Praktycznie przez 2 godziny między 16 z minutami a 18 z minutami nie ma do Rudnej żadnego kursu MPK. Ani linii 8 ani 20Data dodania komentarza: 27.02.2024, 14:27Źródło komentarza: Problemy mieszkańców Rudnej Wlk. Były komisarz Świlczy zredukował kursy linii 8Autor komentarza: NiezależnyTreść komentarza: Komunikaty po nowemu??? To jakiś żart. Przecież praktycznie nic nie jest zrozumiałe czy słyszalne - zwłaszcza jeżeli jakiś pociąg stoi obok peronu. No chyba, że to taka nowość - podkarpacka "innowacyjność". Dno i k..pa mułu.Data dodania komentarza: 24.02.2024, 15:07Źródło komentarza: Nowy system wyświetlaczy i komunikatów głosowych na stacji Rzeszów Główny
Reklama
Reklama
Reklama