Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Rzeszów. Nagi desperat grozi, że wyskoczy z okna! [Aktualizacja] [FOTO]

Podziel się
Oceń

Akcja służb ratunkowych przy ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Policja negocjuje z desperatem, który nagi klęczy na parapecie okna na czwartym piętrze mieszkania w Rzeszowie i grozi, że wyskoczy z okna.
nagi desperat Rzeszów

Autor: Czytelnik

Do naszej redakcji dotarły filmy, zdjęcia i relacje czytelników, z których wynika, ze młody mężczyzna klęczy na parapecie mieszkania na czwartym piętrze w bloku przy ul. Ofiar Katynia 10 (Osiedle gen. Andersa). Na miejscu są policyjni negocjatorzy, którzy próbują nakłonić 23-letniego mężczyznę, by zszedł z parapetu.

Policjanci o zdarzeniu w bloku przy ulicy Ofiar Katynia 10 zostali poinformowani w czwartek, po godz. 12:00. 

- Ze zgłoszenia wynikało, że jeden z lokatorów wywołał awanturę w mieszkaniu na czwartym piętrze. Po wejściu do środka okazało się, że 23-latek siedział w oknie. Kontakt z mężczyzną jest utrudniony, prawdopodobnie jest pod wpływem środków odurzających - mówi podkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Skandal w Jaśle. Ksiądz spojrzał na kamerę i zamknął kościół

Teren poniżej mieszkania, w którym znajduje się zdesperowany mężczyzna został wygrodzony przez strażaków, którzy przygotowują akcje ratunkową. - Strażacy rozłożyli skokochron - precyzuje rzecznik KMP w Rzeszowie. Na miejsce dotarła także karetka pogotowania ratunkowego. Policyjni negocjatorzy próbują nakłonić młodego mężczyznę do zejścia z parapetu.

Transport maszyny TBM - plan na najbliższy przejazd w woj. podkarpackim [FILM]

 

[AKTUALIZACJA]


Akcja zakończyła się po godzinie 15.00. - W wyniku działania policyjnych negocjatorów mężczyzna zszedł z okna. - mówi nam podkom. Adam Szeląg. Mężczyzna miał rany cięte, które powstały prawdopodobnie z powodu potłuczenia przedmiotów szklanych znajdujących się w mieszkaniu. - Policjanci przekazali go pod opiekę pogotowania ratunkowego - dodaje Adam Szeląg.

Nikt z osób postronnych nie odniósł obrażeń. 
 

Powiązane galerie zdjęć:

Napisz komentarz
Komentarze
Tomo 25.11.2022 09:09
a z jakiej racji?? Mało jest osób które potrzebują wsparcia i same sobie muszą poradzić?

Dorota 24.11.2022 22:22
Mam nadzieję że Polska zaopiekuje się tym panem dla którego ten czyn był pewnie krzykiem rozpaczy. Władze miasta powinny opłacać mu czynsz i wszystkie media a sam mężczyzna otrzymywać dochód bezwarunkowy w wysokości przynajmniej dwóch płac minimalnych. Oczywiście pomoc psychologiczna bo wiele przeszedł i wymaga pomocy psychologicznej, pewnie nawet przeszedł większą traumę niż niektóre kobiety po porodzie i ich trauma poporodowa to "mały pikuś" w stosunku co przeszedł ten pan.

KAMBURYN 24.11.2022 20:15
koles sie odkleil a wy robiciez tego furore pod wpadajace klikniecia na strone ? jak sie sprawa skonczyla ? szpital psychatryczny ? na bank... o uj afera pajace ?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama