Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama
Reklama jak głosować w Rzeszowie
Reklama Powiat Rzeszowski

Zaproś Orłosia do Lubaczowa - apel

Zaproś Orłosia do Lubaczowa - apel

Kategoria:

Mieszkańcy Lubaczowa i nie tylko, chcą zaprosić Macieja Orłosia do Lubaczowa. Akcję sprowokowała posłanka PiS Teresa Pamuła, która stwierdziła, że Orłoś jest za stary do prowadzenia Teleexpressu

 

Szanowny Panie Macieju Orłosiu,

My, mieszkańcy Lubaczowa i nie tylko, zwracamy się do Pana z serdecznym zaproszeniem do odwiedzenia naszego malowniczego miasta i regionu. Jako społeczność pragniemy podzielić się z Panem naszymi unikalnymi doświadczeniami, historią i pięknem, które oferuje nasze miejsce zamieszkania.

Lubaczów, zlokalizowany w malowniczym regionie, pełen jest fascynującej historii, urokliwych miejsc oraz gościnnych ludzi. Chcielibyśmy, aby Pan miał okazję przekonać się o tym, co Lubaczów i najbliższa okolica ma do zaoferowania oraz poznać niezwykłych mieszkańców, którzy tworzą naszą społeczność.

Podczas wizyty w Lubaczowie, chcielibyśmy zaprosić Pana do otwartego spotkania z mieszkańcami, oraz zwiedzenia najważniejszych miejsc i rozmowy z przedstawicielami naszej społeczności.

Jesteśmy przekonani, że dzięki tej wizycie będzie Pan miał okazję nie tylko poznać urok naszego regionu, ale także zrozumieć unikalne wyzwania i sukcesy, przed którymi stoimy jako społeczność.

Prosimy Pana o rozważenie naszego zaproszenia i o kontakt w celu ustalenia szczegółów wizyty. Jesteśmy przekonani, że odwiedzenie Lubaczowa przyniesie Panu niezapomniane wrażenia i pozwoli lepiej zrozumieć tę część Polski.

PS. obiecujemy, że już nie będziemy się uskarżać na Pana wiek.

Mieszkańcy Lubaczowa i nie tylko ...


Lokalizacja
Lubaczów, podkarpackie
Rozpoczęcie: 01.04.2024
Wieczór komedii improwizowanej + otwarta scena Wieczór komedii improwizowanej + otwarta scena Zapraszamy na wieczór komedii improwizowanej, na której wspólnie z Wami stworzymy zabawne historie na żywo! 😎👉 Pierwsza część wydarzenia to występ Grupy Anyway i krótkie gry improwizowane inspirowane Waszymi sugestiami.👉 Druga część to otwarta scena, podczas której każdy z Was ma szansę wziąć udział w krótkich grach improwizowanych. Na zachętę dla pierwszych 10 osób, które dołączą do naszych gier mamy 20% zniżki do wykorzystania na barze. 🎁W czasie improwizowanego wydarzenia to widownia ma bezpośredni wpływ na to, co wydarzy się na scenie. Każda historia, scena i dialog będzie tworzona na żywo - na podstawie Twoich sugestii. Zapytamy Cię np. o to gdzie ma odbyć się dana scena, kim mają być osoby biorące w niej udział lub z jakim problemem mają się zmierzyć. 🤔____________________Kiedy? 17 kwietnia (środa)Gdzie? Pub Spółdzielczy, ul. Fredry 4O której? Startujemy o 20:15 - prosimy o punktualność i zachęcamy do przyjścia chwilę wcześniej, żeby zająć sobie miejsce siedzące 🙂💰 Wstęp na zasadzie PŁAĆ ILE CHCESZ. Na miejscu będzie kapelusz, do którego będziecie mogli wrzucić dowolną kwotę. 🙂___________________Czym jest improwizacja? Dobry humor, interaktywność, spontaniczność, wolność. To tworzenie świata, na podstawie jednego słowa. Brak scenariusza, brak ograniczeń! Dodatkowo to budowanie lepszej wersji siebie - człowieka, który potrafi poradzić sobie w każdej niecodziennej sytuacjiData rozpoczęcia wydarzenia: 17.04.2024
Reklama
Reklama