Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Advertisement
Reklama orkiestra księżniczek Rzeszów

Policja ponad rok nadal szuka zaginionego Marka Bały

Podziel się
Oceń

Policjanci z Tyczyna nadal poszukują zaginionego Marka Bały, 44-letniego mieszkańca Kielnarowej. Mężczyzna ponad rok temu wyjechał niebieskim rowerem z miejsca zamieszkania.
Policja ponad rok nadal szuka zaginionego Marka Bały
Zaginiona Marek Bała

Autor: Archiwum KMP Rzeszów

Zaginięcie mężczyzny zgłosiła jego matka, we wtorek 23 marca ubiegłego roku. Nie określiła co mogło być przyczyną jego zaginięcia. Mężczyzna nie leczył się i był zdolny do samodzielnej egzystencji. W domu pozostawił telefon.

Prowadzący poszukiwania policjanci przeglądnęli zapisy monitoringów, przeszukali okolicę miejsca zamieszkania mężczyzny. Sprawdzili szpitale, przychodnie, noclegownie, dworce i przystanki autobusowe, miejsca gdzie mógł trafić zaginiony. O zaginięciu 44-latka opublikowany został komunikat.

Po jego publikacji do policjantów zgłosił się mężczyzna, który w Boguchwale, nad brzegiem Wisłoka, zauważył rower mogący należeć do 44-latka. Rower rozpoznała rodzina. W związku z tym policjanci dwukrotnie z pomocą funkcjonariuszy państwowej straży pożarnej, z wykorzystaniem sonaru sprawdzali koryto Wisłoka.

Funkcjonariusze ustalili, że od chwili zaginięcia, mężczyzna nie korzystał z pomocy medycznej na terenie kraju. Nie stwierdzili również przesłanek wskazujących na możliwość popełnienia przestępstwa przeciwko zaginionemu.

Rysopis:
wzrost około 175 cm, średnia budowa ciała, włosy - krótkie ciemne, nos - mały, uzębienie - pełne, oczy - brązowe, uszy - średnie przylegające, brak cech szcególnych.

Ubiór:
W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę zimową, średniej długości, spodnie czarne materiałowe, czarne buty zimowe typu trzewiki oraz czarną włóczkową czapkę.

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Tyczynie, ul. Kościuszki 6a, tel. 47 821 3780 lub 47 821 3788 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 3310 lub numerem 112.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: tęczowy rafał , tęczowi kibice resovi ukrywający sie pod postacią twardzieli w dresachData dodania komentarza: 30.04.2025, 12:40Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: a jest jakis poseł który coś zrobił dla Podkarpacia? Oprócz wstydu ?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:39Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: NNTreść komentarza: To gawlik jest posłem? Człowiek całe życie się uczy. Nigdy nie słyszałem o nim żeby coś tu robił dla Rzeszowa czy Podkarpackiego wogóleData dodania komentarza: 28.04.2025, 18:51Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: gośćTreść komentarza: jaki klub takie hasła !Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:06Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: czfTreść komentarza: Biały terror zaczął się o rok wcześniej niż czerwony i pochłonął więcej ofiar, mordowanych w o wiele bardziej brutalny sposób. Na początku rewolucja była w rzeczywistości zbyt łaskawa i naiwna. Bolszewicy wielokrotnie okazywali wielkoduszność i pozwalali znanym i aktywnym kontrrewolucjonistom odejść wolno, tak jak np. gen. Piotr Krasnow, którego puszczono wolno za obietnicę, że nie będzie walczył przeciwko rządowi, a który potem natychmiast złamał swoją obietnicę, a potem zaś kolaborował z nazistami. Czerezwyczajki stanowiły przykrą konieczność w obliczu krwawego oporu ancien regime'u. p. art. „10 najczęstszych kłamstw na temat Rewolucji Październikowej” na naszej stronie, kłamstwo nr 4 – w dalszej części cytubemy także Marka Twaina czy gen. Gravesa z USA albo amerykańskiego ambasadoraData dodania komentarza: 24.04.2025, 08:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!Autor komentarza: PogromcaRedaktorkowTreść komentarza: ale chłam, dobrze że czerwony front trzyma poziom w przeciwieństwie do dzisiejszego dziennikarstwaData dodania komentarza: 24.04.2025, 00:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!
Reklama
Reklama
ReklamaAdvertisement
Reklama