Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama Powiat Rzeszowski

Jak zbudować domowy schron antysmogowy? Wybierz odpowiedni oczyszczacz powietrza

Podziel się
Oceń

Zimą normy powietrza w polskich miastach przekraczane są nawet kilkukrotnie (dane: Airly, GIOŚ). Pytanie zatem nie czy, a czym oczyszczać powietrze w mieszkaniu?
  • Źródło: Źródło informacji: Philips Domestic Appliances
Jak zbudować domowy schron antysmogowy? Wybierz odpowiedni oczyszczacz powietrza

Źródło: Adobe Stock

Diagnoza smogowa

Najbardziej zanieczyszczonym powietrzem oddychają mieszkańcy południowej oraz centralnej części kraju, czyli w województwie śląskim, małopolskim i łódzkim. Silnie zanieczyszczone są nie tylko duże aglomeracje, ale także mniejsze miejscowości, a nawet wsie, gdzie do złego stanu powietrza przyczynia się emisja z pieców indywidualnych.

 

Powietrze, którym oddychamy na zewnątrz, dostaje się również do mieszkań nawet przez zamknięte okna, a także szpary w drzwiach czy kratki wentylacyjne. Dlatego w każdym domu powinien znaleźć się oczyszczacz powietrza Philips. Dzięki niewielkiemu, nowoczesnemu urządzeniu poczujesz różnicę - w końcu lepsza jakość powietrza, to lepsza jakość życia. Tylko, który model najlepiej wybrać?

 

Który oczyszczacz powietrza Philips jest najlepszy? Ten z filtrem NanoProtect HEPA

To filtr, który wpływa na skuteczność i jakość oczyszczania powietrza. W przypadku oczyszczaczy powietrza Philips to filtr 3w1 NanoProtect HEPA. Wyłapuje on z powietrza zanieczyszczenia nawet 100x mniejsze niż standardowy filtr HEPA. Już sama nazwa wskazuje, że urządzenia radzą sobie z najmniejszymi (nano) cząsteczkami, których nie widać gołym okiem.

 

Filtr skutecznie rozprawia się ze smogiem, alergenami, bakteriami, kurzem, sierścią zwierząt i szkodliwymi gazami. W oczyszczaczach Philips Dual Scan filtr wystarcza do trzech lat, a w momencie rejestracji zakupu na stronie Philips drugi dostaniesz za złotówkę, więc przez sześć lat nie będziesz ponosić dodatkowych kosztów użytkowania urządzenia. Na wyświetlaczu zawsze możesz sprawdzić stan jego zużycia.

 

Sprawdź też ranking oczyszczaczy Philips

 

Jak działa filtr 3w1 NanoProtect HEPA - proces filtracji powietrza:

  1. Filtr wstępny - zatrzymuje większe cząsteczki np. kurz i sierść.
  2. Filtr NanoProtect HEPA - usuwa smog, alergeny, pyłki roślin, roztocza, pleśń i grzyby, bakterie oraz nawet najmniejsze z wirusów.
  3. Filtr z węglem aktywnym - niweluje brzydkie zapachy oraz groźne gazy i lotne związki organiczne.

 

Chcesz poznać specyfikacje poszczególnych modeli oczyszczaczy powietrza i dowiedzieć, jak dobrać oczyszczacz do rozmiaru pomieszczenia, jak bardzo energooszczędne są oczyszczacze Philips oraz poznać odpowiedź na pytanie, czy oczyszczacz może też skutecznie nawilżać powietrze w Twoim domu?

 

Kompletny ranking oczyszczaczy i kompendium wiedzy znajdziesz tutaj.

 

<link rel=”canonical”href=”https://pap-mediaroom.pl/nauka-i-technologie/jak-zbudowac-domowy-schron-antysmogowy-wybierz-odpowiedni-oczyszczacz-powietrza”/>


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama