Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe
Reklama szkoły rekrutacja Powiat Rzeszowski

Awaria samolotu transportowego po starcie z lotniska Rzeszów-Jasionka! Maszyna krążyła nad miastem

Podziel się
Oceń

Boeing 747 amerykańskiej linii Western Global Airlines tuż po starcie z lotniska w Rzeszowie-Jasionce zgłosił awarię. Samolot przez ponad godzinę krążył nad miastem, na niskiej wysokości.
Awaria samolotu transportowego po starcie z lotniska Rzeszów-Jasionka! Maszyna krążyła nad miastem
Boeing 747 Western Global Airlines

Źródło: fot. Wikimedia.org/Autorstwa Glenn Beltz from Goleta, USA - DSC_0881, CC BY 2.0,

Amerykański samolot transportowy Boeing 747 linii Western Global Airlines wystartował z płyty rzeszowskiego lotniska o godz. 12:55. Maszyna, która miała lecieć do Seulu (stolicy Korei Południowej), kilka chwil po starcie zgłosiła jednak awarię. Samolot krążył nad miastem na wysokości około 2 km n.p.m. (6000 stóp). Sytuacja ta zaniepokoiła naszych czytelników, którzy alarmowali o tym incydencie naszą redakcję. 

- Samolot po starcie przeszedł w tzw. holding. Wykonał kilka okrążeń nad Rzeszowem i został ostatecznie przekierowany na lotnisko w Belgii - przekazał naszej redakcji Waldemar Mazgaj, rzecznik Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. 

Samolot tuż po starcie wykonał kilka okrążeń na Rzeszowem i okolicznymi miejscowościami, fot. screen FlightRadar24.com

Jak wynika z naszych ustaleń, przyczyną holdingu samolotu nad Rzeszowem były problemy ze schowaniem podwozia. Informacje te potwierdziła Państwowa Agencja Żeglugi Powietrznej, sprawująca nadzór nad ruchem lotniczym na polskim niebie. - Pilotom nie udało się złożyć podwozia. Obecnie maszyna leci na zapasowe lotnisko Ostenga w Belgii - usłyszeliśmy w PAŻP. Co ważne, samolot wciąż leci z otwartym podwoziem. 

Lot WGN9511 z Rzeszowa leci do Belgii. Jest śledzony przez kilka tysięcy użytkowników FlightRadar24, fot. FR24.com

Napisz komentarz
Komentarze
Piotr 15.09.2023 16:38
Widziałem, było widać ze podwozie z przodu było otwarte, bardzo nisko kołował nad Borkiem Starym

Krzysztof 15.09.2023 14:31
Komentarz zablokowany

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: YouTreść komentarza: Ja jako 13 latek nie miałbym problemu z tym, że 33-letni ksiądz by się mną podniecał i masturbował się do moich nagich zdjęć. Pamiętam kim byłem gdy miałem 13 lat. I pamiętam co wtedy jako 13-latek myślałem o pedofilach. Po prostu nie wierzyłem wtedy jak to możliwe, że świat jest pełem zjeb*nych zjeb*w którzy są dorośli i rządzą a nie mają rozumu ani wrażliwości.Data dodania komentarza: 14.05.2024, 21:42Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: JaqTreść komentarza: Jak długo jeszcze RODZICE będą posyłać swoje dzieci do tych przybytków krzewiących jak coraz częściej widać, nie tylko ciemnotę I zabobon????Data dodania komentarza: 14.05.2024, 14:44Źródło komentarza: Skandal w parafii pod Jasłem! Ksiądz Dominik R. podejrzany o nagrywanie nagich dzieciAutor komentarza: 1332Treść komentarza: Po*ebyData dodania komentarza: 14.05.2024, 13:36Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: lózakTreść komentarza: wykastrować łańcuchem i puścić wolnoData dodania komentarza: 14.05.2024, 12:11Źródło komentarza: Brutalne pobicie pod Rzeszowem. W grę poszły łańcuchy!Autor komentarza: samson-1212Treść komentarza: To nie nasza wojna i nie nasz problem!Data dodania komentarza: 12.05.2024, 09:00Źródło komentarza: Adam Dziedzic, poseł PSL: należy przystąpić do żelaznej kopuły [WYWIAD]Autor komentarza: KoneseriaTreść komentarza: Szkoda człowieka. Uczciwe pracował i porządną firmę zamknęli.Data dodania komentarza: 10.05.2024, 23:18Źródło komentarza: Nielegalna bimbrownia w Dynowie k. Rzeszowa. Blisko tysiąc litrów alkoholu w rękach KAS!
Reklama
Reklama
Reklama