Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama tablice adresowe

Heiro Rzeszów przegrało ze Śląskiem Wrocław

Podziel się
Oceń

Heiro Rzeszów przegrało w meczu 5 kolejki 1 ligi futsalu ze Śląskiem Wrocław 3-7 (2-6).
Heiro Rzeszów przegrało ze Śląskiem Wrocław

Źródło: Heiro Rzeszów/Facebook

Niestety piąty mecz 1 ligi futsalu nie poszedł po myśli rzeszowskiej drużyny Heiro. W ostatnim meczu rzeszowscy piłkarze zmierzyli się z drużyną Śląsk Wrocław. 

- O takim wyniku zadecydowały nasze błędy. Pierwsze 5-6 minut i było tak naprawdę po meczu - mówi Krystian Łyko, bramkarz i kapitan Heiro Rzeszów. - Dyscyplina taktyczna zawodników przyjezdnych zadecydowała o tym, że pogubiliśmy się kilka razy i nie udało się nam nic więcej ugrać - dodaje. Bramkarz zauważa też, że nie można zarzucić rzeszowskiemu Heiro, że bali się przeciwników. - Jako drużyna mamy jeszcze wiele do poprawy - zauważył. 

Heiro Rzeszów - Śląsk Wrocław 3-7 (2-6)
0-1 Śląsk
0-2 Śląsk
0-3 Śląsk
0-4 Śląsk
0-5 Śląsk
1-5 Rembisz
1-6 Śląsk
2-6 Wołoszyn
2-7 Śląsk
3-7 Przybyło

Na boisku wyszli: Łyko - Depta, Wołoszyn, Krzywonos, Przybyło, Piotrowski, Benc, Warzybok, Leżoń, Ryba.

Kolejnym sprawdzianem Heiro Rzeszów będzie sobotni mecz na wyjeździe w podkieleckich Nowinach z GKS Futsal. Początek o godz. 17:00.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaTo jest miejsce na Twoją reklamę – sprawdź szczegóły | halorzeszow.pl
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Rzeszowianin.Treść komentarza: Norm niech budują Rzeszów będzie solidniejszy.Data dodania komentarza: 08.12.2023, 13:38Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Myszka z garażuTreść komentarza: W artykule zapomniano dodać że do inwestycji przypisane jest az 10 darmowych miejsc parkingowych .... I po jednej windzie na klatce....trochę słaboData dodania komentarza: 08.12.2023, 08:51Źródło komentarza: Patodeweloperka w Rzeszowie? Plac zabaw przy nowym wieżowcu budzi kontrowersjeAutor komentarza: Jp180Treść komentarza: Błąd. Obie ciężarówki stały ustawione w stronę jasła strzyzowa nie mogły jechać w strone Rzeszowa. Dacia wyprzedzała ciężarówki nie osobowe auto.Data dodania komentarza: 07.12.2023, 11:40Źródło komentarza: Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki w Czudcu [ZDJĘCIA]Autor komentarza: EbenezerTreść komentarza: Człowieku, co ty wogole pie**lisz ? Po co wogole wspominasz o tych dobrze oplaconych adwokatach? Myslisz, ze to ma jakies znaczenie w sprawie? Prokurator z Ciebie, zeby wydawac takie wyroki? Wez sie patusie zajmij swoim zyciem i spozytkuj ten czas na cos innego, ty biedoidzie zalosny.Data dodania komentarza: 04.12.2023, 16:19Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StanTreść komentarza: kamery nie pokażą rozmowy miedzy nimi i powodów sprzeczki która doprowadziła do działań których następstwem była śmierć . Nikt się tego nie dowie o to zadbają dobrze opłacenie przez rodziców adwokaci nieodpowiedzialnych sprawców zdarzenia Tragedia jest w tym ze młodzież nie jest święta i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla wykonania ciosu w twarz drugiego człowieka .I tu jest problem nie prawny a moralny tych niedorosłych do życia ludzi i ich rodziców .Data dodania komentarza: 04.12.2023, 12:06Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzutyAutor komentarza: StróżTreść komentarza: Nawet adwokat bogatych rodziców nie zmyje krwi z rąk i nie oczyści sumienia, człowieka niezyje a wszyscy inaczej by podeszli do tego gdyby był to ktoś z rodziny lub kolega .Data dodania komentarza: 03.12.2023, 21:24Źródło komentarza: Prokuratura ma wyniki sekcji mężczyzny pobitego w Sokołowie Młp. i zmienia zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama