Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama tablice adresowe

Heiro Rzeszów przegrało ze Śląskiem Wrocław

Podziel się
Oceń

Heiro Rzeszów przegrało w meczu 5 kolejki 1 ligi futsalu ze Śląskiem Wrocław 3-7 (2-6).
Heiro Rzeszów przegrało ze Śląskiem Wrocław

Źródło: Heiro Rzeszów/Facebook

Niestety piąty mecz 1 ligi futsalu nie poszedł po myśli rzeszowskiej drużyny Heiro. W ostatnim meczu rzeszowscy piłkarze zmierzyli się z drużyną Śląsk Wrocław. 

- O takim wyniku zadecydowały nasze błędy. Pierwsze 5-6 minut i było tak naprawdę po meczu - mówi Krystian Łyko, bramkarz i kapitan Heiro Rzeszów. - Dyscyplina taktyczna zawodników przyjezdnych zadecydowała o tym, że pogubiliśmy się kilka razy i nie udało się nam nic więcej ugrać - dodaje. Bramkarz zauważa też, że nie można zarzucić rzeszowskiemu Heiro, że bali się przeciwników. - Jako drużyna mamy jeszcze wiele do poprawy - zauważył. 

Heiro Rzeszów - Śląsk Wrocław 3-7 (2-6)
0-1 Śląsk
0-2 Śląsk
0-3 Śląsk
0-4 Śląsk
0-5 Śląsk
1-5 Rembisz
1-6 Śląsk
2-6 Wołoszyn
2-7 Śląsk
3-7 Przybyło

Na boisku wyszli: Łyko - Depta, Wołoszyn, Krzywonos, Przybyło, Piotrowski, Benc, Warzybok, Leżoń, Ryba.

Kolejnym sprawdzianem Heiro Rzeszów będzie sobotni mecz na wyjeździe w podkieleckich Nowinach z GKS Futsal. Początek o godz. 17:00.

PRZECZYTAJ TAKŻE:


Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: cctrt4531Treść komentarza: a lgbt to już nie jest kontrowersyjne !!!!!!!!! pokazywanie d....py podczas eurowizji ????? "dziennikarz" boi się prawdy a była ona trudna ale taka była i tyle... te pierdoły które piszecie o kontrowersji to bzdura na resorach !!!!!! radzę się opamiętać bo żyjecie w utopii!!!!!!!Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: W Domostawie stoi już kontrowersyjny Pomnik Ofiar Rzezi Wołyńskiej [ZDJĘCIA, WIDEO]Autor komentarza: DynowianinTreść komentarza: Uciekał przez Dynów, nie "Dynowo"Data dodania komentarza: 18.06.2024, 13:30Źródło komentarza: Pijany 54-latek uciekał przed policją po DynowieAutor komentarza: AntośTreść komentarza: " Same przypadki". Jest to przestępstwo. Sam pomysł chory. Kto normalny fotografuje nagą pacjentkę. Wiadomo Domka się wywinie... przecież ma układy - taki kraj. Nikt nic nie zrobi.Data dodania komentarza: 18.06.2024, 10:52Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: Jerzy K.Treść komentarza: A co Pan D robił na bloku Chirurgii Będzie próbował aby sprawa była zamieciona pod dywan !!! I brakuje mi znów Pana Kotuli Niech kolega broni Pana Prezesa Przecież to przypadek i nic takiego,,,,Szpital niech lepiej znajdzie pacjentkę i przeprosi bo jak dorwie to jakiś narwany prawnik to kasa będzie duża,,,Data dodania komentarza: 18.06.2024, 08:12Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: KrzysioTreść komentarza: Bardzo kiepskie tłumaczenia Pana Wojciecha Domki. To wiceprezes izby lekarskiej wcześniej wieloletni prezes. Powinien wiedzieć, że zakazane jest robienie zdjęć pacjentom (zwłaszcza nagim i bez zgody) swoim prywatnym telefonem. Cóż Wojtuś jest pewien, że znów sprawę " zamiecie pod dywan" jako lokalny magnat - taki kraj. Ktoś taki nie powinien figurować w zarządzie izby lekarskiej., nie powinien być ordynatorem, ani uczyć studentów. Obrzydliwe i nieetyczneData dodania komentarza: 17.06.2024, 22:26Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacjiAutor komentarza: zamiTreść komentarza: Kto w tym szpitalu rządzi? Ale maja bajzel.Data dodania komentarza: 17.06.2024, 20:37Źródło komentarza: Skandal w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie. Upubliczniono zdjęcia nagiej pacjentki podczas operacji
Reklama
Reklama
Reklama