Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama

Uniwersytet Rzeszowski przedłuża naukę zdalną do świąt

Podziel się
Oceń

Władze Uniwersytetu Rzeszowskiego zdecydowały się na przedłużenie nauki zdalnej do 22 grudnia 2020. Na uczelni będą obowiązywać jednak nieliczne wyjątki.
  • Źródło: informacje prasowe
Uniwersytet Rzeszowski przedłuża naukę zdalną do świąt
fot. Uniwersytet Rzeszowski - Facebook
Pandemia koronawirusa w dalszym ciągu nie odpuszcza, a rząd nie zapowiada na razie złagodzenia obostrzeń w nauce. Przypomnijmy, że na podstawie obecnych obostrzeń wprowadzonych przez premiera Morawieckiego nauczanie zdalne obejmuje także wszystkie uczelnie wyższe w kraju.

W związku z tym władze Uniwersytetu Rzeszowskiego zdecydowały się na przedłużenie zajęć w obecnej formule do 22 grudnia. Wyjątki będą obowiązywać jednak kierunkach medycznych (lekarskim, pielęgniarstwie, położnictwie, fizjoterapii i ratownictwie medycznym), jeśli chodzi zajęcia kształtujące umiejętności praktyczne.

Także na uzasadniony wniosek nauczyciela akademickiego, dziekan kolegium może wyrazić zgodę na prowadzenie w siedzibie Uczelni konsultacji i badań naukowych koniecznych do przygotowania pracy dyplomowej z zachowaniem reżimu sanitarnego. Będzie to dotyczyć studentów VII semestrów studiów inżynierskich, którzy kończą zajęcia w bieżącym semestrze.

Obostrzenia obejmą także bibliotekę uniwersytecką. Pozostanie ona zamknięta także do 29 listopada. Będzie jednak możliwość uzyskania dostępu do zbiorów bibliotecznych (w formie skanów), poprzez złożenie zamówienia za pośrednictwem formularza online, umieszczonego na stronie BUR.

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pytaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: dzieci sie nie robi a jak cos to wszystkie chcą rodzic w Rzeszowie a potem płacz że oddział zamykają. Tak samo jest ze szkołami, wożą dzieci do miasta a potem płaczą że szkołe na wsi zamykają. Mamy płacić za puste sale?Data dodania komentarza: 26.06.2025, 06:42Źródło komentarza: Co z porodówką w Lesku? Do walki dołącza Partia Razem
Reklama
Reklama
Reklama