Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama

Podkarpackie Centrum Lekkoatletyczne [Wizualizacja]

Podziel się
Oceń

30 maja 2020 minął termin na przygotowanie projektu Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki w Rzeszowie przy ulicy Wyspiańskiego 22. Pracownia projektowa ZK Architekci upubliczniła gotowy projekt, który został zaopiniowany przez miasto Rzeszów i prezesa Aleksandra Bentkowskiego.
  • Źródło: facebook
Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki to inwestycja, w ramach której przebudowane zostaną trybuny stadionu oraz powstanie infrastruktura lekkoatletyczna – hala biegowa, która pomieści 400-metrową bieżnię, tor do skoku w dal i trójskoku, rzutnię do pchnięcia kulą, skocznię do skoku wzwyż oraz tor łuczniczy. W hali powstaną m.in.: strefa siłowni i fizjoterapii z hydromasażem z własnym zapleczem szatniowym, pomieszczenia sędziów, pokoje socjalne dla kadry szkoleniowej, pomieszczenia medyczne do kontroli antydopingowej. Częścią inwestycji ma być także nowy parking. – Trybuny stadionu po przebudowie będą mogły pomieścić 9,5 tys. osób – mówi Stanisław Sienko. Miasto w tym roku będzie chciało ogłosić przetarg na wybór wykonawcy tej inwestycji i budowę rozpocząć.

Rzeszów. Trybuny stadionu Resovii będą mogły pomieścić 9,5 tys. widzów.

Gmina Miasto Rzeszów w piśmie z dnia 08.06.2020 informuje, że dodatkowo wykona dokumentacje projektową podgrzewanej murawy wraz z jej wymianą pomimo tego, iż nie było to wcześniej planowane.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: prorokTreść komentarza: Poczytaj historię miasta to sie dowiesz skąd tematy żydowskie w Rzeszowie. A jak Cię to nie interesuje to zajmij się historią swojej wsi bo może akurat Twój dziadek też ma korzenie żydowskieData dodania komentarza: 4.07.2025, 19:24Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Tragedia! Izrael morduje Palestynę a "pro żydowskie" pismaki jarają się literaturą państwa zbrodniarzy! Gdzie my jesteśmy?!Data dodania komentarza: 4.07.2025, 18:26Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięci K Autor komentarza: Krystian PropolaTreść komentarza: Dziękuję, że jest Pan naszym czytelnikiem i za Pańską uwagę. Niestety nie zostanie ona uwzględniona. Pozdrawiam serdecznie, na szczęście dziś już chłodniej :)Data dodania komentarza: 4.07.2025, 10:37Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: HenTreść komentarza: Wszedłem tu tylko po to, żeby napisać, że nikogo to nie interesuje, panie doktorze Propola. Proszę się zająć tematami miasta, a nie tematami żydowskimi. Pozdrowienia gorące, bo dziś 30 stopniData dodania komentarza: 3.07.2025, 09:53Źródło komentarza: „To jest nasze wspólne dziedzictwo”. Rozmowa z prof. Aliną Molisak o literaturze żydowskiej i pamięciAutor komentarza: lózakTreść komentarza: bo fachowcy z pisu nie wiedzieli co to jest. Oni się znają na węglu i wodzie świeconejData dodania komentarza: 30.06.2025, 19:41Źródło komentarza: PiS zrzekł się praw do cennych złóż na Grenlandii? Gawlik ujawnia i pytaAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: dzieci sie nie robi a jak cos to wszystkie chcą rodzic w Rzeszowie a potem płacz że oddział zamykają. Tak samo jest ze szkołami, wożą dzieci do miasta a potem płaczą że szkołe na wsi zamykają. Mamy płacić za puste sale?Data dodania komentarza: 26.06.2025, 06:42Źródło komentarza: Co z porodówką w Lesku? Do walki dołącza Partia Razem
Reklama
Reklama
Reklama