Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
PRZECZYTAJ TAKŻE:
Reklama Advertisement
Reklama orkiestra księżniczek Rzeszów

Projekt "Spotkajmy się online" w WiMBP w Rzeszowie - zapowiedź wirtualnych spotkań

Podziel się
Oceń

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza od lipca br. na cykl wirtualnych spotkań wokół książek i literatury. Znani i poczytni twórcy, mistrzowie nie tylko słowa, ale i obrazu, spotkają się z czytelnikami za pośrednictwem Internetu, aby porozmawiać zarówno o kulisach pracy artystycznej, jak też o swoich prywatnych biblioteczkach i ważnych dla nich książkach.
  • Źródło: informacja prasowa
Projekt "Spotkajmy się online" w WiMBP w Rzeszowie - zapowiedź wirtualnych spotkań
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie
Do udziału w projekcie „Spotkajmy się online” zaprosiliśmy cenionych autorów współczesnej literatury polskiej, poruszających istotne i uniwersalne tematy oraz tworzących teksty zyskujące uznanie i zainteresowanie czytelników. W letnie wieczory w WiMBP zagoszczą wirtualnie Michał Rusinek, Jakub Żulczyk, Mariusz Szczygieł, Jakub Małecki, Witold Szabłowski, Marcin Wroński i Alek Rogoziński, a gościem specjalnym będzie wybitny ilustrator Józef Wilkoń.

Spotkania z pisarzami realizowane będą w czasie rzeczywistym, z wykorzystaniem platformy ClickMeeting umożliwiającej interakcję i aktywne zaangażowanie odbiorców.

Każde ze spotkań będzie tłumaczone na język migowy.

Informacje o terminach poszczególnych wydarzeń pojawiać się będą na stronie internetowej (http://www.wimbp.rzeszow.pl/) oraz facebookowym profilu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie - https://www.facebook.com/WiMBPwRzeszowie

Po zakończeniu streamingu live nagrania spotkań zostaną udostępnione na stronie Biblioteki oraz w mediach społecznościowych tak, aby zainteresowani czytelnicy mogli odtworzyć je w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Projekt "Spotkajmy się online" realizuje Dział Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych WiMBP w Rzeszowie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Marta Biały
Dział Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych
WiMBP w Rzeszowie

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: kolejarzTreść komentarza: tęczowy rafał , tęczowi kibice resovi ukrywający sie pod postacią twardzieli w dresachData dodania komentarza: 30.04.2025, 12:40Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: a jest jakis poseł który coś zrobił dla Podkarpacia? Oprócz wstydu ?Data dodania komentarza: 30.04.2025, 12:39Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: NNTreść komentarza: To gawlik jest posłem? Człowiek całe życie się uczy. Nigdy nie słyszałem o nim żeby coś tu robił dla Rzeszowa czy Podkarpackiego wogóleData dodania komentarza: 28.04.2025, 18:51Źródło komentarza: Radni PiS przegłosowali stanowisko Sejmiku. Poseł Gawlik: To polityka uprawiana na kłamstwie!Autor komentarza: gośćTreść komentarza: jaki klub takie hasła !Data dodania komentarza: 26.04.2025, 11:06Źródło komentarza: "Tęczowy Trzaskowski". Baner kibiców Resovii podchwycił znany polityk PiSAutor komentarza: czfTreść komentarza: Biały terror zaczął się o rok wcześniej niż czerwony i pochłonął więcej ofiar, mordowanych w o wiele bardziej brutalny sposób. Na początku rewolucja była w rzeczywistości zbyt łaskawa i naiwna. Bolszewicy wielokrotnie okazywali wielkoduszność i pozwalali znanym i aktywnym kontrrewolucjonistom odejść wolno, tak jak np. gen. Piotr Krasnow, którego puszczono wolno za obietnicę, że nie będzie walczył przeciwko rządowi, a który potem natychmiast złamał swoją obietnicę, a potem zaś kolaborował z nazistami. Czerezwyczajki stanowiły przykrą konieczność w obliczu krwawego oporu ancien regime'u. p. art. „10 najczęstszych kłamstw na temat Rewolucji Październikowej” na naszej stronie, kłamstwo nr 4 – w dalszej części cytubemy także Marka Twaina czy gen. Gravesa z USA albo amerykańskiego ambasadoraData dodania komentarza: 24.04.2025, 08:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!Autor komentarza: PogromcaRedaktorkowTreść komentarza: ale chłam, dobrze że czerwony front trzyma poziom w przeciwieństwie do dzisiejszego dziennikarstwaData dodania komentarza: 24.04.2025, 00:35Źródło komentarza: Komunistyczna propaganda na ulicach Rzeszowa. Wiemy, kto za tym stoi!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama